Вход

Забравих си паролата!

our bro
go check them out and give them some love ♡
Latest topics
» Forum chat ::we're all mad here::
Help me if you can, I'm feeling down.  EmptyПет Мар 10, 2023 8:31 pm by Jasmine.

» Поздрав с песен.
Help me if you can, I'm feeling down.  EmptyПон Юли 29, 2019 5:08 am by aleksander vorobyov.

» Другарче за Семи-GiF RP
Help me if you can, I'm feeling down.  EmptyВто Юли 16, 2019 4:55 pm by finn.

» Savannah George / Emeraude Toubie / 25 / Clubs / Yellow gift / FREE
Help me if you can, I'm feeling down.  EmptyПон Юли 15, 2019 7:12 pm by Cheshire Cat

» Kailum Fenris/ Soldier for the Queen/ Group: Heart Soldiers / Fc: flexible/ Age : 27  / FREE
Help me if you can, I'm feeling down.  EmptyПон Юли 15, 2019 7:09 pm by Cheshire Cat

» Finnick Christophen / FC: Dacre Montgomery / Joker Red / TAKEN
Help me if you can, I'm feeling down.  EmptyПон Юли 15, 2019 5:57 pm by finn.

» >>Be right back<< /отсъствия/
Help me if you can, I'm feeling down.  EmptyПон Юли 15, 2019 3:31 pm by aleksander vorobyov.

» Main Plot
Help me if you can, I'm feeling down.  EmptyПон Юли 15, 2019 2:28 pm by Cheshire Cat

» Allison Perish / sister of Alice / FC: Lesley-Ann Brandt / Gifts: Telekinesis + Telepathy / Main Character
Help me if you can, I'm feeling down.  EmptyПон Юли 15, 2019 2:20 pm by Cheshire Cat

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 29, 2019 8:02 pm

Help me if you can, I'm feeling down.

Go down

Help me if you can, I'm feeling down.  Empty Help me if you can, I'm feeling down.

Писане by nadine. Пет Юни 28, 2019 4:17 pm

skin armor
FC: cenit nadir
nadine mendez | 23 yo

Кръвта е навсякъде – по дрехите ти, по лицето ти, по пръстите ти, в които се взираш невярващо. Кръвта е по устните ти – усещаш металния вкус, натрапчив и задушаващ. Искаш да си тръгнеш, но краката ти не изпълняват командите ти, а цялата ти енергия сякаш се е изпарила от тялото ти. Не можеш и да викаш – гърлото ти е пресъхнало, но не помниш защо. Не помниш нищо, осъзнаваш най-сетне в отчаян опит да стигнеш до спомена за името си, ала пред очите ти е пълен мрак. В черна мъгла бе обвита всяка мисъл, чийто корен се намира в миналото. Имаш само настоящето и нищо друго. Имаш себе си и нищо друго. Самотата и отчаянието те притискат с тежестта си, става все по-трудно да си поемеш въздух, но желанието ти за живот надделява. Издръжливостта и ината ти не ти позволяват да заспиш, започваш неистово да се бориш, за да освободиш крайниците си от ужасните въжета. Нямаш много време, усещаш приближаващата опасност с всяка фибра от тялото си. Бързаш, но проклетите въжета се омотават все по-плътно, ти си все по-безпомощна, а той те приближава. След минута успяваш да се измъкнеш. Той идва. Не го помниш, но кожата ти настръхва в ужасяващо предчувствие, сякаш се е срещала с него и преди. С неговите методи. Те са се отпечатали по нежната ти шия, по китките ти, които разтриваш, за да облекчиш болката. Трябва да бягаш, нищо не те задържа вече. Знаеш, че това е единствената ти възможност да се спасиш – последната капка на милосърдие се е изпарила от очите му, приключил е с теб, омръзнала му е опасната игричка, която води. Дошъл е, за да се отърве от теб. Не си спомняш с какво си го ядосала, но страхът ти не се нуждае от отговори. Тялото ти се изпъва рязко напред и се промъква из празните коридори в лабораторията. Стъпките ти са безшумни, движенията – ловки и обиграни, сякаш си се крила цял живот. И въпреки това погледът му те намира и парализира всяка една част от теб. Присвиваш се на две, готова да изпиташ нова порция болка, достатъчна, за да довърши жалкия ти живот. Ала болезненото усещане така и не настъпва и в разширените ти зеници се отразява шокът и объркването.
- Явно и твоите сили си имат предел – чуваш се да изричаш преди да избягаш завинаги от него и от това място. Никой не ти е казал, че ти си тази, която се е променила. Че ти си тази, която притежава силата.

- Притежава способността skin armor – невидима защита, която я прави недосегаема за останалите дарби.
- Тъй като е с червена дарба, бива преследвана  от армията на Кралицата, впоследствие заловена и затворена в лабораториите, с цел опити и начин да се премахне дарбата й.
- В резултат от експериментите губи паметта си, но силата й се запазва. Така и успява да избяга и от година води номадски начин на живот, криейки се от червените воини.


♔ THANKS REE

ако може да ми смените името на nadine.
nadine.
nadine.
Earth Citizen
red


Брой мнения : 25
Join date : 26.06.2019

Върнете се в началото Go down

Help me if you can, I'm feeling down.  Empty Re: Help me if you can, I'm feeling down.

Писане by Cheshire Cat Пет Юни 28, 2019 8:08 pm

ACCEPTED

Cheshire Cat
Cheshire Cat
Administrator


Брой мнения : 217
Join date : 29.04.2019

https://tulgey.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите