Вход

Забравих си паролата!

our bro
go check them out and give them some love ♡
Latest topics
» Forum chat ::we're all mad here::
Violet Lynch|25|Tulgey citizen|FC: Amelia Zadro|Reserved EmptyПет Мар 10, 2023 8:31 pm by Jasmine.

» Поздрав с песен.
Violet Lynch|25|Tulgey citizen|FC: Amelia Zadro|Reserved EmptyПон Юли 29, 2019 5:08 am by aleksander vorobyov.

» Другарче за Семи-GiF RP
Violet Lynch|25|Tulgey citizen|FC: Amelia Zadro|Reserved EmptyВто Юли 16, 2019 4:55 pm by finn.

» Savannah George / Emeraude Toubie / 25 / Clubs / Yellow gift / FREE
Violet Lynch|25|Tulgey citizen|FC: Amelia Zadro|Reserved EmptyПон Юли 15, 2019 7:12 pm by Cheshire Cat

» Kailum Fenris/ Soldier for the Queen/ Group: Heart Soldiers / Fc: flexible/ Age : 27  / FREE
Violet Lynch|25|Tulgey citizen|FC: Amelia Zadro|Reserved EmptyПон Юли 15, 2019 7:09 pm by Cheshire Cat

» Finnick Christophen / FC: Dacre Montgomery / Joker Red / TAKEN
Violet Lynch|25|Tulgey citizen|FC: Amelia Zadro|Reserved EmptyПон Юли 15, 2019 5:57 pm by finn.

» >>Be right back<< /отсъствия/
Violet Lynch|25|Tulgey citizen|FC: Amelia Zadro|Reserved EmptyПон Юли 15, 2019 3:31 pm by aleksander vorobyov.

» Main Plot
Violet Lynch|25|Tulgey citizen|FC: Amelia Zadro|Reserved EmptyПон Юли 15, 2019 2:28 pm by Cheshire Cat

» Allison Perish / sister of Alice / FC: Lesley-Ann Brandt / Gifts: Telekinesis + Telepathy / Main Character
Violet Lynch|25|Tulgey citizen|FC: Amelia Zadro|Reserved EmptyПон Юли 15, 2019 2:20 pm by Cheshire Cat

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 29, 2019 8:02 pm

Violet Lynch|25|Tulgey citizen|FC: Amelia Zadro|Reserved

Go down

Violet Lynch|25|Tulgey citizen|FC: Amelia Zadro|Reserved Empty Violet Lynch|25|Tulgey citizen|FC: Amelia Zadro|Reserved

Писане by Oliver Lynch Чет Май 30, 2019 6:26 pm





‘Cause I’m incomplete


Едно цяло

Ние с теб сме едно цяло. Родихме се заедно, с ръце увити една в друга. Поехме първата си глътка въздух заедно, проронихме първите си сълзи заедно. Израснахме двамата, позволявайки на пясъците на времето да се изплъзнат измежду пръстите ни. Лекувахме раните от тежките удари на съдбата заедно. Заспивахме в топлите си прегръдки под сребърните лъчи на месеца, заедно... Докато ти не реши да ме оставиш. Сама.


Така и не разбрах защо ме изостави. Онзи наш разговор - в далечния летен ден, в малката стая обвита в мириса на морето и докосната от целувката на слънцето - прехвърлям го отново и отново в главата си, ала все още не намирам смисъл, не намирам отговор на въпроса, който ден и нощ мъчи съзнанието ми. Дълго време вярвах, че вината е моя, че съм постъпила грешно, че съм те отблъснала... Дълго време вярвах, че ако се моля силно и непрестанно ти ще се върнеш и никога повече не ще си тръгнеш от мен. Дълго... Ала вече не.


Отдавна не гледам през прозореца всеки изгрев, търсейки кораби в необятната синева. Отдавна не те търся в онази малка стаичка всеки залез, преди по катраненото небе да се разпръснат звездите. Отдавна не търся аромата ти всяка сутрин, когато се събудя под шума на пролетните ветрове. Отдавна не търся гласа ти нощем, преди да затворя очи само за да нахлуеш в сънищата ми за пореден път. Почти забравих какво е чувството да ме докосваш, да ме прегръщаш, да ме целуваш... Почти забравих какво е да сме двамата, заедно... Почти.


Понякога се питам дали ти липсвам, колкото и ти на мен. Понякога се питам дали не си ме забравил, както аз се опитах да те забравя. Понякога се питам дали това, което ни свързва, не е просто една илюзия, която с времето съм превърнала в реалност, ала сега отново избледняваше, превръщайки се в блед спомен, в призрак от миналото ни. Понякога не вярвам, че с теб сме били едно цяло; мисля си, че аз съм различна, някак чужда, някак далечна. Понякога и ти ми се струваш различен, по-чужд  и по-далечен от всякога. Само понякога.


Започнах отново да вярвам в съдбата. Не съм сигурна кога точно. Може би, когато те зърнах за пръв път онази пролет преди две години. А може би, когато те видях до Заешката дупка, когато прекрачих границата между миналото и настоящето, между сънищата и реалността. Може би, когато отново се почувствах завършена заедно с теб. Може би...

Violet Lynch | 25  Tulgey citizen


More info & Rules!
» ликът не понадлежи на смяна;
» дарбата е по личен избор, като държа да не е червена;
» за момента Вайълет се намира в Тълджи, но в бъдеще може да дойде на Земята;
» може да я развиете по какъвто начин желаете, като се съобразите с взаимоотношенията ѝ с Оливър.
Oliver Lynch
Oliver Lynch
Earth Citizen
orange


Брой мнения : 135
Join date : 29.05.2019

Върнете се в началото Go down

Violet Lynch|25|Tulgey citizen|FC: Amelia Zadro|Reserved Empty Re: Violet Lynch|25|Tulgey citizen|FC: Amelia Zadro|Reserved

Писане by Violet Lynch. Чет Май 30, 2019 9:25 pm

Ето мее<3 взимам си я
Violet Lynch.
Violet Lynch.
Tulgey Citizen
orange


Брой мнения : 16
Join date : 30.05.2019

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите